Frequently Asked Questions (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Order
si: පිලිවෙල
