Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Question
af: Vraag

en: Order
af: Bestelling
