Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Question
ast: Entruga

en: General
ast: Xeneral

en: Order
ast: Orde
