Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: General
bn: সাধারণ

en: Order
bn: ক্রম
