Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Categories
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: Question
cs: Otázka

en: General
cs: Obecné

en: Questions
cs: Otázky

en: Don't display
cs: Nezobrazovat

en: Sort
cs: Řazení

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Choose a category
cs: Vyberte kategorii

en: Save order
cs: Uložit pořadí
