Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: A frequently asked question and its answer.
eu: Ohiko galdera eta bere erantzuna.

en: Question
eu: Galdera

en: General
eu: Orokorra

en: Order
eu: Ordena

en: Questions
eu: Galderak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Save order
eu: Eskaria gorde
