Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Search
he: חיפוש

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Question
he: שאלה

en: General
he: כללי

en: Order
he: סידור

en: Questions
he: שאלות

en: Don't display
he: אל תציג

en: Sort
he: מיון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Choose a category
he: בחירת קטגוריה

en: Save order
he: שמירת הסדר
