Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Categories
is: Flokkar

en: Search
is: Leit

en: Frequently Asked Questions
is: Algengar spurningar

en: FAQ
is: Algengar Spurningar

en: A frequently asked question and its answer.
is: Algeng spurning og svarið við henni.

en: Question
is: Spurning

en: General
is: Almennt

en: Order
is: Pöntun

en: Questions
is: Spurningar

en: Sort
is: Raða

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi

en: Save order
is: Vista pöntun
