Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Question
kk: Сұрақтар

en: General
kk: Басты
