Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Question
km: សំណួរ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Order
km: លំដាប់

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់
