Frequently Asked Questions (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Order
sr: Редослед

en: Save order
sr: Сачувај редослед
