Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Question
bg: Въпрос

en: General
bg: Общи

en: Order
bg: Поръчка

en: Don't display
bg: Не показвай
