Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Question
bo: དྲི་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ
