Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்
