Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Order
ug: تەرتىبى
