Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Search
am: ፈልግ
