Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Search
ps: لټون

en: General
ps: ټوليز

en: Order
ps: اوډون

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
