Frequently Asked Questions (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: List
vi: Danh sách

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Frequently Asked Questions
vi: Câu hỏi thường gặp

en: Question
vi: Câu hỏi

en: General
vi: Tổng quát

en: Order
vi: Thứ tự

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Ordered list
vi: Danh sách có thứ tự

en: Unordered list
vi: Danh sách không thứ tự

en: Choose a category
vi: Chọn một chuyên mục

en: Save order
vi: Lưu thứ tự
