FAQ_Ask (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Configuration has been updated.
tr: Ayarlar güncellendi.

en: FAQ
tr: S.S.S

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Ask a question
tr: Bir soru sor
