FAQ_Ask (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Configuration has been updated.
es: La configuración se ha actualizado.

en: FAQ
es: Preguntas frecuentes

en: Uncategorized
es: Sin categorizar

en: Notifications
es: Avisos

en: Ask a question
es: Haga una pregunta
