FAQ_Ask (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour

en: Uncategorized
fr: Non catégorisé

en: Ask a question
fr: Poser une question

en: Answer a question
fr: Répondre à une question

en: Edit a question
fr: Modifier une question

en: Notify experts
fr: Notifier les experts

en: Advice for an administrator/editor
fr: Conseils pour les administrateurs / éditeurs

en: Help text for the asker
fr: Texte d'aide pour le demandeur

en: Ask a Question
fr: Poser une question

en: Only expert can categorize
fr: Seul un expert peut catégoriser

en: Add anonymous asker to newsletter
fr: Ajouter le demandeur anonyme à la lettre d'information.
