FAQ_Ask (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Configuration has been updated.
hu: A beállításokat mentése megtörtént.

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Ask a question
hu: kérdés létrehozása

en: Answer a question
hu: Válasz a kérdésre

en: Edit a question
hu: Kérdés szerkesztése

en: List more unanswered questions
hu: További megválaszolatlan kérdések

en: That question has already been answered.
hu: A kérdésre már van válasz.

en: You are not allowed to edit that question.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a kérdés szerkesztéséhez.
