FAQ Field (8.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Event
et: Sündmus

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Duration
et: Kestus

en: Bullet list
et: Täpploend

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid
