FAQ Field (8.0.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Event
hu: Esemény

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Duration
hu: Időtartam

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Bullet list
hu: Felsorolás

en: About
hu: Leírás

en: Question length
hu: Kérdés hossza

en: Animation settings
hu: Animáció beállításai

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Simple text
hu: Egyszerű szöveg
