FAQ Field (8.0.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Event
id: Acara

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Duration
id: Durasi

en: Bullet list
id: Daftar butir tanpa penomoran

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
