FAQ Field (8.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: None
ms: Tiada

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Question
ms: Soalan

en: About
ms: Perihal
