FAQ Field (8.0.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: None
ru: Нет

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Event
ru: Событие

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Fill
ru: Заливка

en: Auto
ru: Авто

en: Bullet list
ru: Маркированный список

en: About
ru: Информация

en: Question length
ru: Длина вопроса

en: Animation settings
ru: Настройки анимации

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Field types
ru: Типы полей

en: Simple text
ru: Простой текст
