FAQ Field (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Event
nn: Hending

en: Answer
nn: Svar
