FAQ Field (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Question
sl: Vprašanje

en: About
sl: O modulu
