FAQ Field (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Event
da: Begivenhed

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Active
da: Aktiv

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Duration
da: Varighed

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Default value
da: Standardværdi

en: Bullet list
da: Punktopstilling

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Animation settings
da: Indstillinger for animation

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: Textarea
da: Tekstområde

en: Text format
da: Tekstformat

en: Field types
da: Felttyper

en: Simple text
da: Simpel tekst
