FAQ Field (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Active
gu: સક્રિય

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
