FAQ Field (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Event
he: אירוע

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Active
he: פעיל

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Configuration
he: הגדרות

en: Duration
he: משך

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Bullet list
he: רשימה לא מסודרת

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Text format
he: מבנה טקסט
