FAQ Field (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Event
lt: Įvykis

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Duration
lt: Laikas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Question length
lt: Klausimo ilgis

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
