FAQ Field (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Active
ro: Activ

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Configuration
ro: Configurație

en: Duration
ro: Durată

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Bullet list
ro: Listă de tip bullet

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Text format
ro: Formatare text

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Simple text
ro: Text unic
