FAQ Field (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Bullet list
bo: རྟགས་རིས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Animation settings
bo: འགུལ་རིས་སྒྲིག་འགོད།

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
