FAQ Field (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Event
el: Συμβάν

en: Question
el: Ερώτηση

en: Active
el: Ενεργό

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Bullet list
el: Λίστα κουκίδων

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
