FAQ Field (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Active
kk: Белсенді
