FAQ Field (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Event
nl: Evenement

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Active
nl: Actief

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Fill
nl: Vulling

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Auto
nl: Automatisch

en: Bullet list
nl: Opsommingslijst

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Animation settings
nl: Animatie-instellingen

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Definition list
nl: Definitielijst

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Simple text
nl: Platte tekst
