FAQ Field (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
