FAQ Field (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Bullet list
th: รายการสัญลักษณ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
