farmOS (2.0.0-alpha5) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Images
rw: amashusho

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
