farmOS (2.0.0-alpha5) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Images
se: Govat

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke

en: Birthdate
se: Riegádanbeaivi
