farmOS (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (151 entries)

en: Images
et: Pildid

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Log
et: Logi

en: more
et: veel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: Weight
et: Kaal

en: Parents
et: Vanemad

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: url
et: veebiaadress

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Assigned to
et: Määratud

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Area
et: Pindala

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Count
et: Arv

en: Conditions
et: Tingimused

en: active
et: aktiivne

en: Authored by
et: Autor

en: Volume
et: Maht

en: Model
et: Mudel

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Method
et: Meetod

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Basic
et: Lihtne

en: User login
et: Sisenemine

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Flag
et: Lipp

en: Operation
et: Operatsioon

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Condition
et: Tingimus

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Source
et: Allikas

en: Replace
et: Asenda

en: Activity
et: Tegevus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Limit
et: Limiit

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Workflow
et: Töövoog

en: Negate
et: Eita

en: Units
et: Ühikud

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Testing
et: Testimine

en: Standard
et: Standardne

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Output format
et: Väljundvorming

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Apply
et: Rakenda

en: Assign
et: Määra

en: Rate
et: Määr

en: Children
et: Alamlehed

en: Purchase date
et: Ostmise kuupäev

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Joined
et: Liitus

en: Data
et: Andmed

en: Emails
et: E-kirjad

en: Or
et: Või

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rating
et: Hinnang

en: Flags
et: Lipud

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Numeric
et: Numbriline

en: And
et: Ja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Structure
et: Struktuur

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Default timezone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: REST export
et: REST eksport

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

[ctx: Plural]
en: Enabled
et: Aktiveeritud

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
