farmOS (2.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (97 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Log
be: Журнал

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Weight
be: Вага

en: Parents
be: Бацькі

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Modules
be: Модулі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Count
be: Колькасць

en: active
be: актыўны

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Method
be: Метад

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: Basic
be: Асноўны

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Condition
be: Умова

en: Authored on
be: Дата:

en: Source
be: Крыніца

en: Not active
be: Неактыўна

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Map
be: Мапа

en: Workflow
be: Плын працы

en: Negate
be: Звярнуць

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Testing
be: Тэставанне

en: Standard
be: Стандарт

en: User status
be: Статус карыстальніка

en: Apply
be: Ужыць

en: Assign
be: Прызначыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Joined
be: Далучыўся

en: Data
be: Дадзенныя

en: Or
be: Або

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Popup
be: Выкідны

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Bundle
be: Набор

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.

en: Structure
be: Структура

en: Private files
be: Прыватныя файлы

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна

en: Public files
be: Агульнадаступныя файлы
