farmOS (2.0.0-beta5) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.

en: Default country
ht: Peyi pa defo

en: Asc
ht: Mont
