farmOS (2.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (59 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: People
my: လူများ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Standard
my: စံ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Installed %module module.
my: %module မော်ဂျုးကို တပ်ဆင်ခဲ့ပါသည်။

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Public files
my: အများမြင်နိုင်သည့် ဖိုင်များ
