farmOS (2.2.0) - en to sr translation catalogue (51 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: more
sr: још

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: active
sr: активан

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Condition
sr: Услов

en: Negate
sr: Негација

en: Unit
sr: Јединица

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Reports
sr: Извештаји

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Bundle
sr: Пакет

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.

en: Custom output for TRUE
sr: Произвољан излаз за ТАЧНО

en: Custom output for FALSE
sr: Произвољан излаз за НЕТАЧНО
