farmOS (2.2.2) - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Images
sl: Slike

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Quantity
sl: Količina

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Parents
sl: Starši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Roles
sl: Vloge

en: Location
sl: Mesto

en: Revisions
sl: Različice

en: Count
sl: Število

en: active
sl: aktiven

en: Categorize
sl: Kategoriziraj

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Owner
sl: Lastnik

en: Method
sl: Metoda

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Workflow
sl: Potek dela

en: People
sl: Uporabniki

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Testing
sl: Testiranje

en: Standard
sl: Standardni

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Or
sl: Ali

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.

en: Structure
sl: Struktura
