farmOS (3.0.1) - en to lt translation catalogue (121 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: more
lt: daugiau

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Logs
lt: Logai

en: Weight
lt: Svoris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Parents
lt: Tėvai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Area
lt: Plotas

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Count
lt: Skaičius

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: active
lt: aktyvus

en: Categorize
lt: Kategorizuoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Model
lt: Modelis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Method
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: User login
lt: Nariams

en: Operator
lt: Operatorius

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Probability
lt: Tikimybė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Negate
lt: Paneigti

en: People
lt: Žmonės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Assign
lt: Priskirti

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Permission
lt: Leidimai

en: Rate
lt: Tarifas

en: Purchase date
lt: Apmokėjimo data

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Or
lt: Arba

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Column
lt: Stulpelis

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Metric
lt: Metrinė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Rating
lt: Reitingas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: System of measurement
lt: Matavimų sistema

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Structure
lt: Struktūra

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: Plural]
en: Enabled
lt: Įjungtas
