farmOS (3.2.3) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: Dashboard
ga: Deais

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
